Najczęściej zadawane pytania

Ogólne

Motoconcierge to obsługa w jednym miejscu wszystkiego, co związane z Twoimi potrzebami motoryzacyjnymi. Zajmiemy się dopasowaniem najlepszej formy nabycia pojazdu, towarzyszącymi formalnościami, wsparciem przy eksploatacji i użytkowaniu samochodów w V1RAGE.

Zmieniając podejście do użytkowania pojazdu udowadniamy, że możesz czerpać z niego wyłącznie przyjemność i korzyści. Pozbycie się starego pojazdu, wybór optymalnej formy posiadania, znalezienie najatrakcyjniejszej oferty, obsługa i wsparcie przy eksploatacji samochodu – czyli wszystko pozostałe – to usługa Motoconcierge.

Nowe podejście to takie, w którym Ty skupiasz się na frajdzie z jazdy lub korzystasz z pojazdu jako narzędzia, a V1RAGE zajmuje się całą resztą. W tym się specjalizujemy.

Wynajem długo-terminowy

Wynajem długoterminowy przeznaczony jest też dla osób prywatnych.
Tak, poza stroną internetową na Twoje życzenie jesteśmy w stanie skonfigurować określone auto.
Nie mamy takiej procedury. W wyjątkowych przypadkach, rozpatrywanych indywidualnie, dopuszczamy ewentualne odstępstwo. Słowem, każdy przypadek traktujemy indywidualnie.
Tak, wynajem na długi okres może stanowić koszt prowadzonej działalności. Szczegóły przedstawi Ci nasz Motoconcierge oraz Twój księgowy.
Jest to identyczna ewidencja do tej, którą prowadzi się w leasingu. Nie prowadząc książki pojazdu możemy ubiegać się o zwrot 50% VAT-u. Chcąc odliczyć pełny VAT musimy prowadzić książkę pojazdu.
Wynajmując pojazd nie przejmujesz się jego utratą wartości – płacisz raty wyłącznie za korzystanie z pojazdu, a po okresie wynajmu nie dotyczy Cię problem sprzedaży pojazdu o niższej wartości. Dodatkowo w trakcie umowy najmu nie ponosisz kosztów napraw i serwisowania.
Nasz Motoconcierge pomoże Ci wybrać najdogodniejsze warunki eksploatacji. Jesteśmy w tym zakresie w pełni elastyczni – wspomniane warunki mogą być częścią umowy lub realizowane oddzielnie.
Pełny przegląd ofert ubezpieczeniowych dostępny jest w V1RAGE – jest to OC, AC, NW, assistance i ubezpieczenie szyb.
Miesięczna rata określana jest indywidualnie i zależnie od poczynionych z Tobą ustaleń. Obligatoryjne są jedynie: koszt wynajmu i ubezpieczenie.
Wszelkie opłaty i prowizje zawarte są w umowie, którą dokładnie omówi z Tobą nasz Motoconcierge przed jej podpisaniem. Poza tabelą opłat i prowizji nie ma żadnych innych dodatkowych kosztów.
Podobnie jak w przypadku leasingu czy własności auta – wypadek pozbawia Cię ubezpieczeniowych zniżek.

Oczywiście po zakończeniu wynajmu oferujemy wykup pojazdu.