NOWE PODEJŚCIE DO ZAKUPU Z V1RAGE

01

Wybór pojazdu

Jeśli poszukujesz konkretnego samochodu z nami nabywasz go na najlepszych warunkach. Zbieramy dla Ciebie wiele ofert od różnych dostawców. Jeśli Twoim celem jest optymalizacja, jeździsz możliwie najlepszym pojazdem, który spełnia Twoje oczekiwania finansowe. Dla Ciebie analizujemy rynek, szukamy rozwiązań i wybieramy najlepszą ofertę. Nie tracisz czasu na spotkania ofertowe. Wszystkie propozycje zbieramy dla Ciebie w jednym miejscu i czasie. A przede wszystkim – negocjujemy w Twoim imieniu.

Konfiguracja pojazdu

Twój samochód w V1RAGE jest taki, jak sobie wymarzyłeś. Pomagamy Ci stworzyć specyfikację pojazdu, bo wiemy jak dobrać jego elementy w trosce o Twój komfort i portfel.
02
03

Ubezpieczenie pojazdu

Jesteś bezpieczny. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży ubezpieczeniowej otrzymujesz od nas najlepszą na rynku ofertę na ubezpieczenia obowiązkowe i dodatkowe. Również w obszarze finansowania zakupu.

Dodatkowa ochrona pojazdu

Twoje auto lśni. Nasz salon detailingu chroni Twój samochód przed skutkami eksploatacji.
04
05

Odbiór pojazdu

Finalizujesz transakcję już w ciągu tygodnia. Posiadamy szeroką ofertę aut dostępnych od ręki. Możesz jeszcze szybciej czerpać radość z jazdy.

Obsługa wynajmu

Wiesz co robić. Dajemy Ci jeden kontakt, który załatwia wszystkie Twoje motoryzacyjne potrzeby. Gwarantujemy, że nie musisz się martwić o standardowe usługi związane z eksploatacją pojazdu.
04

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

+ 48 537 269 269

ul. Kamieńskiego 47

30-644 Kraków

NIP: 6793166097

REGON: 369526101

Administratorem danych osobowych jest V1RAGE Sp. z o.o. 
z siedzibą w Krakowie. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem https://v1rage.com/regulamin